Sensata Technologies/Airpax LELK1-1RS4-30452-10
LELK1-1RS4-30452-10 picture photo
Mfg. Part Number
LELK1-1RS4-30452-10
Datasheet Download
LELK1-1RS4-30452-10.pdf
Availability of LELK1-1RS4-30452-10
QUANTITY
LELK1-1RS4-30452-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of LELK1-1RS4-30452-10
Internal Part NumberEIS-LELK1-1RS4-30452-10
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELK1-1RS4-30452-10
Related LinksLELK1-1RS, LELK1-1RS4-30452-10 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELK1-1RS4-30452-10 Details Description
Related parts for LELK1-1RS4-30452-10
CONN RECEPT JMD 30POS GOLD datasheet.pdf
RES SMD 91 OHM 5% 1.33W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 732 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
THERMOSTAT 3100 SERIES HERMETIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 4SMD datasheet.pdf
CONDUCTOR MARKERS HSS3/8 3 2-8 datasheet.pdf
BUZZER 16-28 VDC 85-95DB PNL datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
CONN PLUG 8POS INLINE SKT RA datasheet.pdf