Sensata Technologies/Airpax LELK1-1RS4-30452-30
LELK1-1RS4-30452-30 picture photo
Mfg. Part Number
LELK1-1RS4-30452-30
Datasheet Download
LELK1-1RS4-30452-30.pdf
Availability of LELK1-1RS4-30452-30
QUANTITY
LELK1-1RS4-30452-30 Order Process
Ship out your order
Specifications of LELK1-1RS4-30452-30
Internal Part NumberEIS-LELK1-1RS4-30452-30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELK1-1RS4-30452-30
Related LinksLELK1-1RS, LELK1-1RS4-30452-30 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELK1-1RS4-30452-30 Details Description
Related parts for LELK1-1RS4-30452-30
IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC datasheet.pdf
FLEX CABLE - AFG16G/AF16/AFG16G datasheet.pdf
IC CONFIG MULTI-FUNC GATE 6-XSON datasheet.pdf
CONN PLUG 23POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 0.5PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
TRIMMER 1K OHM 0.25W SMD datasheet.pdf
RES SMD 909K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP TANT 0.82UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 2W DO204AL datasheet.pdf
RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1505 datasheet.pdf
CAP CER 8.3PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf