Sensata Technologies/Airpax LELK1-1RS4-30452-50
LELK1-1RS4-30452-50 picture photo
Mfg. Part Number
LELK1-1RS4-30452-50
Datasheet Download
LELK1-1RS4-30452-50.pdf
Availability of LELK1-1RS4-30452-50
QUANTITY
LELK1-1RS4-30452-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of LELK1-1RS4-30452-50
Internal Part NumberEIS-LELK1-1RS4-30452-50
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELK1-1RS4-30452-50
Related LinksLELK1-1RS, LELK1-1RS4-30452-50 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELK1-1RS4-30452-50 Details Description
Related parts for LELK1-1RS4-30452-50
SPACER MOUNT LED TRI-LEAD .320" datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
IC OCT INTRFCE BUS TXRX 20-SOIC datasheet.pdf
IC PWR MONITOR INPUT 12-DFN datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 9A OLIVE datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 50W datasheet.pdf
CAP CER 15PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
CABLE 2COND 22AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 500UH 1.5A 280 MOHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .156" datasheet.pdf