Sensata Technologies/Airpax LELK1-36171-1501-V
LELK1-36171-1501-V picture photo
Mfg. Part Number
LELK1-36171-1501-V
Datasheet Download
LELK1-36171-1501-V.pdf
Availability of LELK1-36171-1501-V
QUANTITY
LELK1-36171-1501-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELK1-36171-1501-V
Internal Part NumberEIS-LELK1-36171-1501-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELK1-36171-1501-V
Related LinksLELK1-361, LELK1-36171-1501-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELK1-36171-1501-V Details Description
Related parts for LELK1-36171-1501-V
CAP CER 15PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf
IC CLOCK MULTIPLIER 16-SOIC datasheet.pdf
OSC XO 20.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 8.2 OHM 5% 1/5W 0603 datasheet.pdf
RES 976K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 16V NP0 01005 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD datasheet.pdf