Sensata Technologies/Airpax LELK12-1REC5-37583-50-G2-V
LELK12-1REC5-37583-50-G2-V picture photo
Mfg. Part Number
LELK12-1REC5-37583-50-G2-V
Datasheet Download
LELK12-1REC5-37583-50-G2-V.pdf
Availability of LELK12-1REC5-37583-50-G2-V
QUANTITY
LELK12-1REC5-37583-50-G2-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELK12-1REC5-37583-50-G2-V
Internal Part NumberEIS-LELK12-1REC5-37583-50-G2-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELK12-1REC5-37583-50-G2-V
LELK12-1REC5-37583-50-G2-V Details Description
Related parts for LELK12-1REC5-37583-50-G2-V
INDUCT ARRAY 2 COIL 33UH SMD datasheet.pdf
RES SMD 61.9 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 820K OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC datasheet.pdf
RES SMD 158K OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
RES 2.91K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 68K OHM 16SOIC datasheet.pdf
CAP FILM 10 NF 20% 400VAC AXIAL datasheet.pdf