Sensata Technologies/Airpax LELZX12-1REC5-39690-25-G1
LELZX12-1REC5-39690-25-G1 picture photo
Mfg. Part Number
LELZX12-1REC5-39690-25-G1
Datasheet Download
LELZX12-1REC5-39690-25-G1.pdf
Availability of LELZX12-1REC5-39690-25-G1
QUANTITY
LELZX12-1REC5-39690-25-G1 Order Process
Ship out your order
Specifications of LELZX12-1REC5-39690-25-G1
Internal Part NumberEIS-LELZX12-1REC5-39690-25-G1
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELZX12-1REC5-39690-25-G1
LELZX12-1REC5-39690-25-G1 Details Description
Related parts for LELZX12-1REC5-39690-25-G1
FUSE 700A 690V DIN 2 AR UC datasheet.pdf
IC SRAM 128KBIT 30NS 84PLCC datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 14AWG ORANGE 100' datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN ADAPT JACK-JACK F datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 108POS SMD datasheet.pdf
IC SRAM 72MB 500MHZ 165BGA datasheet.pdf
CAP CER 200PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
GT 7C 7#12 PIN PLUG datasheet.pdf
DUAL 20V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET IC datasheet.pdf