Sensata Technologies/Airpax LELZXK1-34835-20-V
LELZXK1-34835-20-V picture photo
Mfg. Part Number
LELZXK1-34835-20-V
Datasheet Download
LELZXK1-34835-20-V.pdf
Availability of LELZXK1-34835-20-V
QUANTITY
LELZXK1-34835-20-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELZXK1-34835-20-V
Internal Part NumberEIS-LELZXK1-34835-20-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELZXK1-34835-20-V
Related LinksLELZXK1-3, LELZXK1-34835-20-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
LELZXK1-34835-20-V Details Description
Related parts for LELZXK1-34835-20-V
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC QUAD 2-IN MUX 3-ST 16-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 357MA 550 MOHM datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 129-258V datasheet.pdf
CONN HDR 60POS 0.100 SMD GOLD datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 1.15A 400 MOHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
IC LASER DVR 1-11.3G LR 24QFN datasheet.pdf
LED WHITE 5MM ROUND T/H datasheet.pdf