Sensata Technologies/Airpax LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V
LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V picture photo
Mfg. Part Number
LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V
Datasheet Download
LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V.pdf
Availability of LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V
QUANTITY
LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V Order Process
Ship out your order
Specifications of LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V
Internal Part NumberEIS-LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V
LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V Details Description
Related parts for LELZXK22-2REC5-36704-50-G2-V
IC TIMING GENERATOR/SSCG 56TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
RES SMD 316 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0804 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 3.5A 240VAC 60VDC datasheet.pdf
MODULE IRDA 115.2KBPS 8SMD datasheet.pdf
CAP CER 120PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 10POS HL LOW P datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf