Murata Electronics North America LFA30-12B1025B033
LFA30-12B1025B033 picture photo
Mfg. Part Number
LFA30-12B1025B033
Datasheet Download
LFA30-12B1025B033.pdf
Availability of LFA30-12B1025B033
QUANTITY
LFA30-12B1025B033 Order Process
Ship out your order
Specifications of LFA30-12B1025B033
Internal Part NumberEIS-LFA30-12B1025B033
Delivery TimeIn stock, ship LFA30-12B1025B033 today.
SeriesLFA30-12B1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFA30-12B1025B033
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLFA30-12, LFA30-12B1025B033 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LFA30-12B1025B033 Details Description
Related parts for LFA30-12B1025B033
CONN HEADER 2MM DUAL STR 30POS datasheet.pdf
IC SWITCH HALL EFFECT SOT89 datasheet.pdf
IC FPGA 360 I/O 665FCBGA datasheet.pdf
VARISTOR 22V 3KA DISC 20MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
RES 80.6 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 67.3 OHM 1/4W .25% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 523 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 5POS CABLE SKT datasheet.pdf
NEST SPACER datasheet.pdf
BNCTO BNC STRT PLUG 900" datasheet.pdf
SENSOR THRUBM 500MM LT ON PNP OU datasheet.pdf