Murata Electronics North America LFA30-12B1025B033AF-325PTA59
LFA30-12B1025B033AF-325PTA59 picture photo
Mfg. Part Number
LFA30-12B1025B033AF-325PTA59
Datasheet Download
LFA30-12B1025B033AF-325PTA59.pdf
Availability of LFA30-12B1025B033AF-325PTA59
QUANTITY
LFA30-12B1025B033AF-325PTA59 Order Process
Ship out your order
Specifications of LFA30-12B1025B033AF-325PTA59
Internal Part NumberEIS-LFA30-12B1025B033AF-325PTA59
Delivery TimeIn stock, ship LFA30-12B1025B033AF-325PTA59 today.
SeriesLFA30-12B1025B03
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSAW
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFA30-12B1025B033AF-325PTA59
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFA30-12B1025B033AF-325PTA59 Details Description
Related parts for LFA30-12B1025B033AF-325PTA59
CONN HEADER .100 DUAL R/A 8POS datasheet.pdf
TRIAC 400V 4A TO202 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 7.7A 6TSOP datasheet.pdf
L37-3 SHEET 320X320X0.5MM W/ADH datasheet.pdf
RES 34K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RECEPT 45POS PLUG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES SMD 500 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 22POS SKT datasheet.pdf