Lattice Semiconductor Corporation LFE3-17EA-6MG328C
LFE3-17EA-6MG328C picture photo
Mfg. Part Number
LFE3-17EA-6MG328C
Datasheet Download
LFE3-17EA-6MG328C.pdf
Availability of LFE3-17EA-6MG328C
QUANTITY
LFE3-17EA-6MG328C Order Process
Ship out your order
Specifications of LFE3-17EA-6MG328C
Internal Part NumberEIS-LFE3-17EA-6MG328C
Number of Gates-
Voltage - Supply1.14 V ~ 1.26 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature0°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LFE3-17EA-6MG328C
Related LinksLFE3-17E, LFE3-17EA-6MG328C Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
LFE3-17EA-6MG328C Details Description
Related parts for LFE3-17EA-6MG328C
SWITCH PUSH SPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
IC OPT-ISOLATED MULTIFUNC 16SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 270UH 92MA 12 OHM SMD datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20QSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 17POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
POT 3 OHM 12.5W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100" datasheet.pdf