Lattice Semiconductor Corporation LFE3-17EA-7MG328I
LFE3-17EA-7MG328I picture photo
Mfg. Part Number
LFE3-17EA-7MG328I
Datasheet Download
LFE3-17EA-7MG328I.pdf
Availability of LFE3-17EA-7MG328I
QUANTITY
LFE3-17EA-7MG328I Order Process
Ship out your order
Specifications of LFE3-17EA-7MG328I
Internal Part NumberEIS-LFE3-17EA-7MG328I
Number of Gates-
Voltage - Supply1.14 V ~ 1.26 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LFE3-17EA-7MG328I
Related LinksLFE3-17E, LFE3-17EA-7MG328I Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
LFE3-17EA-7MG328I Details Description
Related parts for LFE3-17EA-7MG328I
IC DECODER/DEMUX 3-8 16-TSSOP datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISOR SOT23-5 datasheet.pdf
PNEUM GENRTR SNGL IMPULSE .1-30S datasheet.pdf
IC FPGA 904 I/O 1704BGA datasheet.pdf
RES 53.6K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 20% 6V AXIAL datasheet.pdf
HEX STANDOFF M3 NYLON 17MM datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2 NYLON 30MM datasheet.pdf