Murata Electronics North America LFJ30-03B1842B075A
LFJ30-03B1842B075A picture photo
Mfg. Part Number
LFJ30-03B1842B075A
Datasheet Download
LFJ30-03B1842B075A.pdf
Availability of LFJ30-03B1842B075A
QUANTITY
LFJ30-03B1842B075A Order Process
Ship out your order
Specifications of LFJ30-03B1842B075A
Internal Part NumberEIS-LFJ30-03B1842B075A
Delivery TimeIn stock, ship LFJ30-03B1842B075A today.
SeriesLFJ30-03B1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type1K
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFJ30-03B1842B075A
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLFJ30-03B, LFJ30-03B1842B075A Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LFJ30-03B1842B075A Details Description
Related parts for LFJ30-03B1842B075A
IC FPGA 880 I/O 1760FBGA datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 8DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD123 datasheet.pdf
CAP FILM 10UF 10% 1.05KVDC RAD datasheet.pdf
DIODE ZENER 110V 2W DO204AL datasheet.pdf
PMI BASE 11/16 INCAND BAY SCREW datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 30POS HL LOW P datasheet.pdf
SPARE TRANSMITTER datasheet.pdf
CONN M8 MALE 4POS datasheet.pdf