Murata Electronics North America LFJ30-03B1907B025AF-199
LFJ30-03B1907B025AF-199 picture photo
Mfg. Part Number
LFJ30-03B1907B025AF-199
Datasheet Download
LFJ30-03B1907B025AF-199.pdf
Availability of LFJ30-03B1907B025AF-199
QUANTITY
LFJ30-03B1907B025AF-199 Order Process
Ship out your order
Specifications of LFJ30-03B1907B025AF-199
Internal Part NumberEIS-LFJ30-03B1907B025AF-199
Delivery TimeIn stock, ship LFJ30-03B1907B025AF-199 today.
SeriesLFJ30-03B1907
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4532
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFJ30-03B1907B025AF-199
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFJ30-03B1907B025AF-199 Details Description
Related parts for LFJ30-03B1907B025AF-199
IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP datasheet.pdf
ADD-A-RACK ECONOMIZER VENTED datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 3KV X7R 1812 datasheet.pdf
RES SMD 6.2M OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 430K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 50A 400V KBPC datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SCREW datasheet.pdf
MINI LATCH HSG DUAL FOR .3-18 PI datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
LED ARRAY XLAMP CXA1512 WHITE datasheet.pdf
CAP CER 20PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf