Murata Electronics North America LFK30-05E 19202 140AF-62
LFK30-05E 19202 140AF-62 picture photo
Mfg. Part Number
LFK30-05E 19202 140AF-62
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LFK30-05E 19202 140AF-62.pdf
Availability of LFK30-05E 19202 140AF-62
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LFK30-05E 19202 140AF-62 Order Process
Ship out your order
Specifications of LFK30-05E 19202 140AF-62
Internal Part NumberEIS-LFK30-05E 19202 140AF-62
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LFK30-05E 19202 140AF-62 today.
SeriesLFK30-05E 1920
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LFK30-05E 19202 140AF-62
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
LFK30-05E 19202 140AF-62 Details Description
Related parts for LFK30-05E 19202 140AF-62
FIXED IND 68UH 890MA 358 MOHM datasheet.pdf
KIT DEV EZ80F91 W/C-COMPILER datasheet.pdf
SENSOR 750PSI 1/4-18NPT 4-20MA datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 24VIN 12VOUT datasheet.pdf
AC/DC WALL MNT ADAPTER 3.3V 10W datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
762 TB PLU PLU LOW-TYPE datasheet.pdf
RFDUINO MULTI PROJECT DEV KIT datasheet.pdf
USB 30 A MALE TO FEMALE 15M datasheet.pdf