Bivar, Inc. LFR-215CW230VAC
LFR-215CW230VAC picture photo
Mfg. Part Number
LFR-215CW230VAC
Manufacturer
Product Category
LEDs - Lamp Replacements
Brief Description
LED T3 1/4 COOL WHITE 230V BA9S
Datasheet Download
LFR-215CW230VAC.pdf
Availability of LFR-215CW230VAC
QUANTITY
LFR-215CW230VAC Order Process
Ship out your order
Specifications of LFR-215CW230VAC
Internal Part NumberEIS-LFR-215CW230VAC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Lamp Replacements
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LFR-215CW230VAC
Related LinksLFR-215, LFR-215CW230VAC Datasheet, Bivar, Inc. Distributor
LFR-215CW230VAC Details Description
Related parts for LFR-215CW230VAC
RES SMD 261K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
LED 5MM VERT SUP CLEAR RED PC MT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
RES 2.15K OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 82.5 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 4V X5R 01005 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
SONIC RANGEFINDER HR-USB-EZ1 datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 2POS PIN datasheet.pdf