Amphenol Aerospace Operations LJT06RT-25-46S
LJT06RT-25-46S picture photo
Mfg. Part Number
LJT06RT-25-46S
Brief Description
LJT 46C 40#20 4#16 2#8(COAX) S
Datasheet Download
LJT06RT-25-46S.pdf
Availability of LJT06RT-25-46S
QUANTITY
LJT06RT-25-46S Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT06RT-25-46S
Internal Part NumberEIS-LJT06RT-25-46S
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT06RT-25-46S
Related LinksLJT06RT, LJT06RT-25-46S Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT06RT-25-46S Details Description
Related parts for LJT06RT-25-46S
POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
IDC CABLE - MDM10T/MC10F/MDM10T datasheet.pdf
CAP FILM 35UF 10% 1.9KVDC SCREW datasheet.pdf
RES SMD 634 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS SKT datasheet.pdf
IC REG BOOST 4.5V 0.4A 8WLCSP datasheet.pdf
GAGE M22520/3-10 FOR M/5-100 /10 datasheet.pdf
CAP CER 0.30PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
PIPE CABLE TRANSMITTER datasheet.pdf
Evaluation Board for ADG824, 0.5 ヘ CMOS, 1.65 V to 3.6 V, Dual SPDT/2:1 Mux in Mini LFCSP IC datasheet.pdf