Amphenol Aerospace Operations LJT06RT-25-61SA-023
LJT06RT-25-61SA-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT06RT-25-61SA-023
Brief Description
LJT 61C 61#20 SKT PLUG
Datasheet Download
LJT06RT-25-61SA-023.pdf
Availability of LJT06RT-25-61SA-023
QUANTITY
LJT06RT-25-61SA-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT06RT-25-61SA-023
Internal Part NumberEIS-LJT06RT-25-61SA-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT06RT-25-61SA-023
Related LinksLJT06RT-2, LJT06RT-25-61SA-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT06RT-25-61SA-023 Details Description
Related parts for LJT06RT-25-61SA-023
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 40MA 4.5 OHM SMD datasheet.pdf
IC BUFF/DVR TRI-ST DUAL 20SO datasheet.pdf
CAP MICA 3PF 0.5PF 500V 1210 datasheet.pdf
CONN RCPT 22POS JAM NUT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS W/SKT BOX datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 300W datasheet.pdf
CAP TANT 0.047UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS INLINE SKT RA datasheet.pdf