Amphenol Aerospace Operations LJT07RE-15-68P-023
LJT07RE-15-68P-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJT07RE-15-68P-023
Brief Description
LJT 8C 8#16 PIN RECP
Datasheet Download
LJT07RE-15-68P-023.pdf
Availability of LJT07RE-15-68P-023
QUANTITY
LJT07RE-15-68P-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT07RE-15-68P-023
Internal Part NumberEIS-LJT07RE-15-68P-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT07RE-15-68P-023
Related LinksLJT07RE-1, LJT07RE-15-68P-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT07RE-15-68P-023 Details Description
Related parts for LJT07RE-15-68P-023
IC VOICEBAND CODEC 3V 1CH 20SOP datasheet.pdf
RES SMD 13K OHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 5% 5W 4850 datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 18POS 5A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
FFC 1.00 TYPE D 14 CKTS LGT 178 datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 20% 75V AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 4GBIT VFBGA datasheet.pdf
1.25MM M/L 6POS 32AWG 450MM datasheet.pdf
DIGITAL ELECTRONICS INSTRUCTOR G datasheet.pdf
OSC MEMS 56.25MHZ CMOS SMD datasheet.pdf