Amphenol Aerospace Operations LJT07RE-25-19S-005
LJT07RE-25-19S-005 picture photo
Mfg. Part Number
LJT07RE-25-19S-005
Brief Description
LJT 19C 19#12 SKT RECP
Datasheet Download
LJT07RE-25-19S-005.pdf
Availability of LJT07RE-25-19S-005
QUANTITY
LJT07RE-25-19S-005 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJT07RE-25-19S-005
Internal Part NumberEIS-LJT07RE-25-19S-005
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJT07RE-25-19S-005
Related LinksLJT07RE-2, LJT07RE-25-19S-005 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJT07RE-25-19S-005 Details Description
Related parts for LJT07RE-25-19S-005
FUSE CERAMIC 2.5A 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
RES SMD 45.3K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TVS DIODE 7VWM 13.3VC SMC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 216PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
RES SMD 121 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 12.1 OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
LED ORANGE CLEAR 0805 SMD datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
RES 36.5K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf