Amphenol Aerospace Operations LJTP02RE-21-35P-023
LJTP02RE-21-35P-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJTP02RE-21-35P-023
Brief Description
LJT 79C 79#22D PIN RECP
Datasheet Download
LJTP02RE-21-35P-023.pdf
Availability of LJTP02RE-21-35P-023
QUANTITY
LJTP02RE-21-35P-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJTP02RE-21-35P-023
Internal Part NumberEIS-LJTP02RE-21-35P-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJTP02RE-21-35P-023
Related LinksLJTP02RE-, LJTP02RE-21-35P-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJTP02RE-21-35P-023 Details Description
Related parts for LJTP02RE-21-35P-023
JUMPER-H1507TR/A3049G/X 12" datasheet.pdf
OSC 3.3V PROG TTL TRI ST 100PPM datasheet.pdf
RES SMD 8.06K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 130K OHM 5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 255K OHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 180 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
Connector Socket 75 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf