Amphenol Aerospace Operations LJTP02RE-21-35SB-023
LJTP02RE-21-35SB-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJTP02RE-21-35SB-023
Brief Description
LJT 79C 79#22D SKT RECP
Datasheet Download
LJTP02RE-21-35SB-023.pdf
Availability of LJTP02RE-21-35SB-023
QUANTITY
LJTP02RE-21-35SB-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJTP02RE-21-35SB-023
Internal Part NumberEIS-LJTP02RE-21-35SB-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJTP02RE-21-35SB-023
Related LinksLJTP02RE-2, LJTP02RE-21-35SB-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJTP02RE-21-35SB-023 Details Description
Related parts for LJTP02RE-21-35SB-023
RES SMD 220K OHM 0.1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
SW DIP PIANO SEALED 3POS GOLD datasheet.pdf
RES 27 OHM 3W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
RES 5.36K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 96POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf
FIXED IND 1.1MH 81MA 21 OHM TH datasheet.pdf
MICRO 37C S /33 10CR 18" datasheet.pdf