Amphenol Aerospace Operations LJTPQ00RE-25-20S-014
LJTPQ00RE-25-20S-014 picture photo
Mfg. Part Number
LJTPQ00RE-25-20S-014
Brief Description
LJT 30C 10#20 13#16 4#12 3#
Datasheet Download
LJTPQ00RE-25-20S-014.pdf
Availability of LJTPQ00RE-25-20S-014
QUANTITY
LJTPQ00RE-25-20S-014 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJTPQ00RE-25-20S-014
Internal Part NumberEIS-LJTPQ00RE-25-20S-014
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJTPQ00RE-25-20S-014
Related LinksLJTPQ00RE-, LJTPQ00RE-25-20S-014 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJTPQ00RE-25-20S-014 Details Description
Related parts for LJTPQ00RE-25-20S-014
CONN HEADER 12POS .100 SGL SMD datasheet.pdf
IC MONITOR RESET 4.35V SC-70-3 datasheet.pdf
CONN HEADER 35POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
TOOLING DIE SET FOR APPLICATOR datasheet.pdf
BASE FOR 70MM ROUND TUBE datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
TRANS NPN 60V 5A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
CONN HDR 42POS 0.100 PRESS FIT datasheet.pdf
IC OSC VCXO 425MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf