Amphenol Aerospace Operations LJTPQ00RT-15-35P-023
LJTPQ00RT-15-35P-023 picture photo
Mfg. Part Number
LJTPQ00RT-15-35P-023
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
LJT 37C 37#22D PIN RECP
Datasheet Download
LJTPQ00RT-15-35P-023.pdf
Availability of LJTPQ00RT-15-35P-023
QUANTITY
LJTPQ00RT-15-35P-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJTPQ00RT-15-35P-023
Internal Part NumberEIS-LJTPQ00RT-15-35P-023
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJTPQ00RT-15-35P-023
Related LinksLJTPQ00RT-, LJTPQ00RT-15-35P-023 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJTPQ00RT-15-35P-023 Details Description
Related parts for LJTPQ00RT-15-35P-023
CONN HDR DUAL 76POS .100 SRT TIN datasheet.pdf
IC AMP AUDIO .08W STER AB 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 806 OHM 0.02% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN PIN 22-26AWG GOLD CRIMP datasheet.pdf
RES SMD 45.3KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 2400PF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 1' 1MM 13POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
OSC CMEMS 24.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf