Amphenol Aerospace Operations LJTPQ00RT-19-32P-014
LJTPQ00RT-19-32P-014 picture photo
Mfg. Part Number
LJTPQ00RT-19-32P-014
Brief Description
LJT 32C 32#20 PIN WALL RECP
Datasheet Download
LJTPQ00RT-19-32P-014.pdf
Availability of LJTPQ00RT-19-32P-014
QUANTITY
LJTPQ00RT-19-32P-014 Order Process
Ship out your order
Specifications of LJTPQ00RT-19-32P-014
Internal Part NumberEIS-LJTPQ00RT-19-32P-014
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LJTPQ00RT-19-32P-014
Related LinksLJTPQ00RT-, LJTPQ00RT-19-32P-014 Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
LJTPQ00RT-19-32P-014 Details Description
Related parts for LJTPQ00RT-19-32P-014
DIODE SCHOTTKY 30V 3A PMDT datasheet.pdf
RES SMD 464 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS .100" DBL PCB datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 1A 4.5V datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 4V SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 22.6K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SLAD 42/90 3.2SN ORG datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Header 14 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf