Murata Electronics North America LL0508-020X7R104M16
LL0508-020X7R104M16 picture photo
Mfg. Part Number
LL0508-020X7R104M16
Datasheet Download
LL0508-020X7R104M16.pdf
Availability of LL0508-020X7R104M16
QUANTITY
LL0508-020X7R104M16 Order Process
Ship out your order
Specifications of LL0508-020X7R104M16
Internal Part NumberEIS-LL0508-020X7R104M16
Delivery TimeIn stock, ship LL0508-020X7R104M16 today.
SeriesLL0508-020X
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LL0508-020X7R104M16
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLL0508-02, LL0508-020X7R104M16 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LL0508-020X7R104M16 Details Description
Related parts for LL0508-020X7R104M16
CONN HEADER 8PS R/A SMD D3100 AU datasheet.pdf
SOCKET ADAPTER SOIC TO 16DIP datasheet.pdf
CONV DC/DC 1.25W 09VIN 15VOUT datasheet.pdf
DIODE TUNING 10V 20MA SC79 datasheet.pdf
RES 13.7 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
TRANS NPN CM 3.63V 16MA TQFN datasheet.pdf
RES 602.56 OHM .3W .01% RADIAL datasheet.pdf
XCEDE 3W LEFT 4PVH 4COL datasheet.pdf
CAP ALUM 200UF 20% 420V FLATPACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf