Murata Electronics North America LMSP54CA-10
LMSP54CA-10 picture photo
Mfg. Part Number
LMSP54CA-10
Datasheet Download
LMSP54CA-10.pdf
Availability of LMSP54CA-10
QUANTITY
LMSP54CA-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of LMSP54CA-10
Internal Part NumberEIS-LMSP54CA-10
Delivery TimeIn stock, ship LMSP54CA-10 today.
SeriesLMSP54
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LMSP54CA-10
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLMSP5, LMSP54CA-10 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LMSP54CA-10 Details Description
Related parts for LMSP54CA-10
TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC SMB datasheet.pdf
IC REG SWITCHD CAP 2.5V 6DFN datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.39UF 5% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
CONDUCTOR ANVIL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 500V X7R 1206 datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V LVPECL 50PPM 3.2X5 datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CAP FILM 680NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf