t-Global Technology LP0007/01-H48-6G-0.3-2A
LP0007/01-H48-6G-0.3-2A picture photo
Mfg. Part Number
LP0007/01-H48-6G-0.3-2A
Brief Description
H48-6G 0.3MM FOR 14.5MM BOARD
Datasheet Download
LP0007/01-H48-6G-0.3-2A.pdf
Availability of LP0007/01-H48-6G-0.3-2A
QUANTITY
LP0007/01-H48-6G-0.3-2A Order Process
Ship out your order
Specifications of LP0007/01-H48-6G-0.3-2A
Internal Part NumberEIS-LP0007/01-H48-6G-0.3-2A
Featured ProductH48 Series
TypeThermally Conductive Pad
For Use With/Related ProductsLUXEON H14 and H24
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)LP0007/01-H48-6G-0.3-2A
Related LinksLP0007/01-H, LP0007/01-H48-6G-0.3-2A Datasheet, t-Global Technology Distributor
LP0007/01-H48-6G-0.3-2A Details Description
Related parts for LP0007/01-H48-6G-0.3-2A
CONN BASE SIDE ENTRY SZ5 PG16 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ TO92-3 datasheet.pdf
FLX160 TO 120-PIN 0.4MM-PITCH LQ datasheet.pdf
TVS DIODE 8.1VWM 15VC SMB datasheet.pdf
SW PLUNGER SPDT 15A SOLDER 125V datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 16V 20% 2917 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
RES 0.536 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
PAC-UNIV-SD37 CBL ASSY datasheet.pdf
LW WS LCD PRIV COMP FLTR 19" datasheet.pdf