Murata Electronics North America LQG11AAR10J00T1M05-01
LQG11AAR10J00T1M05-01 picture photo
Mfg. Part Number
LQG11AAR10J00T1M05-01
Datasheet Download
LQG11AAR10J00T1M05-01.pdf
Availability of LQG11AAR10J00T1M05-01
QUANTITY
LQG11AAR10J00T1M05-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQG11AAR10J00T1M05-01
Internal Part NumberEIS-LQG11AAR10J00T1M05-01
Delivery TimeIn stock, ship LQG11AAR10J00T1M05-01 today.
SeriesLQG11AAR10J0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQG11AAR10J00T1M05-01
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQG11AAR10J00T1M05-01 Details Description
Related parts for LQG11AAR10J00T1M05-01
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOP datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 05VIN 15VOUT datasheet.pdf
OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
IC SRAM 512KBIT 20MHZ 8DIP datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
ORANGE TIP PLUG INSUL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 410MW SOD123 datasheet.pdf