Murata Electronics North America LQH1NR68M04M00-01/T052
LQH1NR68M04M00-01/T052 picture photo
Mfg. Part Number
LQH1NR68M04M00-01/T052
Datasheet Download
LQH1NR68M04M00-01/T052.pdf
Availability of LQH1NR68M04M00-01/T052
QUANTITY
LQH1NR68M04M00-01/T052 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH1NR68M04M00-01/T052
Internal Part NumberEIS-LQH1NR68M04M00-01/T052
Delivery TimeIn stock, ship LQH1NR68M04M00-01/T052 today.
SeriesLQH1NR68M04M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD1206
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH1NR68M04M00-01/T052
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQH1NR68M04M00-01/T052 Details Description
Related parts for LQH1NR68M04M00-01/T052
THERMISTOR 2.2K OHM NTC SMT 0805 datasheet.pdf
IC RESET CMOS 4.7V 100MS 5SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 4V 10% 2917 datasheet.pdf
CABLE SMA R/A-STR PLUG RG316 6" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
CAP CER 18PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
TOOL ACC datasheet.pdf
FIR TREE HARNESS MOUNT 55MM BL datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS JAM NUT PIN datasheet.pdf