Murata Electronics North America LQH31CN150K03
LQH31CN150K03 picture photo
Mfg. Part Number
LQH31CN150K03
Datasheet Download
LQH31CN150K03.pdf
Availability of LQH31CN150K03
QUANTITY
LQH31CN150K03 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH31CN150K03
Internal Part NumberEIS-LQH31CN150K03
Delivery TimeIn stock, ship LQH31CN150K03 today.
SeriesLQH31CN
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH31CN150K03
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH31C, LQH31CN150K03 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH31CN150K03 Details Description
Related parts for LQH31CN150K03
IC CLK BUFFER 1:5 66MHZ 20QSOP datasheet.pdf
TOOL CRIMP SEALED 14-22AWG .250 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
FIXED IND 510UH 35MA 46 OHM TH datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 1.5UH SMD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X15MM L-TAB datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 50W datasheet.pdf