Murata Electronics North America LQH32CNR15M11L
LQH32CNR15M11L picture photo
Mfg. Part Number
LQH32CNR15M11L
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQH32CNR15M11L.pdf
Availability of LQH32CNR15M11L
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQH32CNR15M11L Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH32CNR15M11L
Internal Part NumberEIS-LQH32CNR15M11L
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQH32CNR15M11L today.
SeriesLQH32CNR
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH32CNR15M11L
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH32CN, LQH32CNR15M11L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH32CNR15M11L Details Description
Related parts for LQH32CNR15M11L
TRANS NPN 100V 0.5A SOT23-3 datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 250V X7R 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 20% 1.4KVAC SCRW datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V datasheet.pdf
RES SMD 80.6 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RFID TRANSPONDERS datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 192KB FLASH datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20% 15V 2711 datasheet.pdf