Murata Electronics North America LQH3C220K34M00-102/T
LQH3C220K34M00-102/T picture photo
Mfg. Part Number
LQH3C220K34M00-102/T
Datasheet Download
LQH3C220K34M00-102/T.pdf
Availability of LQH3C220K34M00-102/T
QUANTITY
LQH3C220K34M00-102/T Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH3C220K34M00-102/T
Internal Part NumberEIS-LQH3C220K34M00-102/T
Delivery TimeIn stock, ship LQH3C220K34M00-102/T today.
SeriesLQH3C220K34M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH3C220K34M00-102/T
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQH3C220K34M00-102/T Details Description
Related parts for LQH3C220K34M00-102/T
MOSFET N-CH 25V 30A I2PAK datasheet.pdf
RES SMD 86.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 604 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 6.3V X5R 01005 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 60V 0.2A US6 datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE 22 NAT 50X2' datasheet.pdf
RES SMD 332K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5.5V 10W datasheet.pdf