Murata Electronics North America LQH3H180K04M00-01
LQH3H180K04M00-01 picture photo
Mfg. Part Number
LQH3H180K04M00-01
Datasheet Download
LQH3H180K04M00-01.pdf
Availability of LQH3H180K04M00-01
QUANTITY
LQH3H180K04M00-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH3H180K04M00-01
Internal Part NumberEIS-LQH3H180K04M00-01
Delivery TimeIn stock, ship LQH3H180K04M00-01 today.
SeriesLQH3H180K0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH3H180K04M00-01
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH3H180, LQH3H180K04M00-01 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH3H180K04M00-01 Details Description
Related parts for LQH3H180K04M00-01
FIXED IND 6.8NH 700MA 55 MOHM datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 5-10V 1.5A datasheet.pdf
CBL ASSY DIN FEMALE 6' R/A 8POS datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V/2.5V 0.3A 8LFCSP datasheet.pdf
CUT OFF datasheet.pdf
IC TXRX MCU + EZRADIOPRO datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
IC REG LDO 18V 1A TO252-2 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 15W DIN datasheet.pdf