Murata Electronics North America LQH3N470K04
LQH3N470K04 picture photo
Mfg. Part Number
LQH3N470K04
Datasheet Download
LQH3N470K04.pdf
Availability of LQH3N470K04
QUANTITY
LQH3N470K04 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH3N470K04
Internal Part NumberEIS-LQH3N470K04
Delivery TimeIn stock, ship LQH3N470K04 today.
SeriesLQH3N4
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeINDUCTOR(SMD)47UH
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH3N470K04
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQH3N, LQH3N470K04 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQH3N470K04 Details Description
Related parts for LQH3N470K04
CONN EDGECARD 24POS .156 DIP SLD datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W datasheet.pdf
TOOL KIT datasheet.pdf
RES 300 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
S/B PRE PACK PLANOGRAM 48 X 32 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
MODULE GPS JUPITER 32XLP 20CH datasheet.pdf
AC FAN MOTOR datasheet.pdf
CAP FILM 11NF 5% 1000VDC RAD datasheet.pdf