Murata Electronics North America LQH4N220J04M00-01/T052
LQH4N220J04M00-01/T052 picture photo
Mfg. Part Number
LQH4N220J04M00-01/T052
Datasheet Download
LQH4N220J04M00-01/T052.pdf
Availability of LQH4N220J04M00-01/T052
QUANTITY
LQH4N220J04M00-01/T052 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQH4N220J04M00-01/T052
Internal Part NumberEIS-LQH4N220J04M00-01/T052
Delivery TimeIn stock, ship LQH4N220J04M00-01/T052 today.
SeriesLQH4N220J04M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type2010
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQH4N220J04M00-01/T052
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQH4N220J04M00-01/T052 Details Description
Related parts for LQH4N220J04M00-01/T052
CBL RIBN 11COND 0.079 GRAY 100' datasheet.pdf
DSUB CABL-AMU09K/ AE10M / AMU09K datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 75A D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 16V 20% RADIAL datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.5MHZ 8MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 5.1PF 200V NP0 AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 14POS SKT datasheet.pdf
RES 6.81K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf