Murata Electronics North America LQN1A64NJ04M0001T052
LQN1A64NJ04M0001T052 picture photo
Mfg. Part Number
LQN1A64NJ04M0001T052
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQN1A64NJ04M0001T052.pdf
Availability of LQN1A64NJ04M0001T052
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQN1A64NJ04M0001T052 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQN1A64NJ04M0001T052
Internal Part NumberEIS-LQN1A64NJ04M0001T052
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQN1A64NJ04M0001T052 today.
SeriesLQN1A64NJ04M
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQN1A64NJ04M0001T052
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQN1A64NJ04M0001T052 Details Description
Related parts for LQN1A64NJ04M0001T052
LED RED CLEAR 1206 SMD datasheet.pdf
CABLE CENTRONICS M-F 2M datasheet.pdf
CONN RECEPT 16POS W/SOCKETS datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 1PF 500V 1111 datasheet.pdf
IC CPU SUPERV 16K EEPROM 8DIP datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 5.2A I2PAK datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 16V 10% 2917 datasheet.pdf
SENSOR GRID-EYE 5.0V LOW GAIN datasheet.pdf
BOARD DEMO ADC1003S030 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 6POS 1MM datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 5% 630VDC RAD datasheet.pdf