Murata Electronics North America LQN21A47NJ04M00-01/T
LQN21A47NJ04M00-01/T picture photo
Mfg. Part Number
LQN21A47NJ04M00-01/T
Datasheet Download
LQN21A47NJ04M00-01/T.pdf
Availability of LQN21A47NJ04M00-01/T
QUANTITY
LQN21A47NJ04M00-01/T Order Process
Ship out your order
Specifications of LQN21A47NJ04M00-01/T
Internal Part NumberEIS-LQN21A47NJ04M00-01/T
Delivery TimeIn stock, ship LQN21A47NJ04M00-01/T today.
SeriesLQN21A47NJ04
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQN21A47NJ04M00-01/T
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQN21A47NJ04M00-01/T Details Description
Related parts for LQN21A47NJ04M00-01/T
IC A/D 12BIT DUAL HS 64-HTQFP datasheet.pdf
RES 147 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 20V 0.5A TO220AB datasheet.pdf
RES SMD 45.3 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES 11.2 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TSW1265 datasheet.pdf
CAP CER 82PF 1KV NP0 1111 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
RJ45 SHIELDED LED 8 PORT datasheet.pdf
CAP FILM 39NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 5% 100VDC AXIAL datasheet.pdf