Murata Electronics North America LQN2A10NM04M00-01/T052
LQN2A10NM04M00-01/T052 picture photo
Mfg. Part Number
LQN2A10NM04M00-01/T052
Datasheet Download
LQN2A10NM04M00-01/T052.pdf
Availability of LQN2A10NM04M00-01/T052
QUANTITY
LQN2A10NM04M00-01/T052 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQN2A10NM04M00-01/T052
Internal Part NumberEIS-LQN2A10NM04M00-01/T052
Delivery TimeIn stock, ship LQN2A10NM04M00-01/T052 today.
SeriesLQN2A10NM04M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD1210
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQN2A10NM04M00-01/T052
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQN2A10NM04M00-01/T052 Details Description
Related parts for LQN2A10NM04M00-01/T052
CONN HEADR BRKWAY .100 22POS STR datasheet.pdf
RES 412K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 10V TO92-3 datasheet.pdf
RES ARRAY 5 RES 1M OHM 6SIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 50V Y5V 1206 datasheet.pdf
CAP THIN FILM 1.4PF 16V 01005 datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 375MW SOD123F datasheet.pdf
CONN RCPT 31POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf