Murata Electronics North America LQN2A33NM04M00-01
LQN2A33NM04M00-01 picture photo
Mfg. Part Number
LQN2A33NM04M00-01
Datasheet Download
LQN2A33NM04M00-01.pdf
Availability of LQN2A33NM04M00-01
QUANTITY
LQN2A33NM04M00-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQN2A33NM04M00-01
Internal Part NumberEIS-LQN2A33NM04M00-01
Delivery TimeIn stock, ship LQN2A33NM04M00-01 today.
SeriesLQN2A33NM0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQN2A33NM04M00-01
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQN2A33N, LQN2A33NM04M00-01 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQN2A33NM04M00-01 Details Description
Related parts for LQN2A33NM04M00-01
IDC CABLE - MDL50K/MC50M/X datasheet.pdf
RES SMD 44.2 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HEAT SINK 33MM X 33MM X 12.5MM datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 100V NP0 1808 datasheet.pdf
RES 430 OHM 1/2W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.25A 8MSOP datasheet.pdf
HARDWARE 908G 48-PIN PROG datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 7.69A 10.2 MOHM datasheet.pdf
RES 1.78K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 39.2 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V datasheet.pdf