Murata Electronics North America LQN6C471M04M00-01/T052
LQN6C471M04M00-01/T052 picture photo
Mfg. Part Number
LQN6C471M04M00-01/T052
Datasheet Download
LQN6C471M04M00-01/T052.pdf
Availability of LQN6C471M04M00-01/T052
QUANTITY
LQN6C471M04M00-01/T052 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQN6C471M04M00-01/T052
Internal Part NumberEIS-LQN6C471M04M00-01/T052
Delivery TimeIn stock, ship LQN6C471M04M00-01/T052 today.
SeriesLQN6C471M04M0
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQN6C471M04M00-01/T052
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQN6C471M04M00-01/T052 Details Description
Related parts for LQN6C471M04M00-01/T052
CAP TANT 47UF 2.5V 10% 1206 datasheet.pdf
IC ADC LP 12-BIT 133KSPS 20-SSOP datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 100V NP0 1210 datasheet.pdf
RES 32K OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 1.17K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN HDR 53POS 0.200 T/H datasheet.pdf
HALL EFF THUMBWHEEL GR datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
26500 8C 8#12 PIN RECP datasheet.pdf
22UF 25V 6,5X18MM 85C 10000H datasheet.pdf