Murata Electronics North America LQP10A2N2B02T1M00-01/T265
LQP10A2N2B02T1M00-01/T265 picture photo
Mfg. Part Number
LQP10A2N2B02T1M00-01/T265
Datasheet Download
LQP10A2N2B02T1M00-01/T265.pdf
Availability of LQP10A2N2B02T1M00-01/T265
QUANTITY
LQP10A2N2B02T1M00-01/T265 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP10A2N2B02T1M00-01/T265
Internal Part NumberEIS-LQP10A2N2B02T1M00-01/T265
Delivery TimeIn stock, ship LQP10A2N2B02T1M00-01/T265 today.
SeriesLQP10A2N2B02T1M
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type10k reel
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP10A2N2B02T1M00-01/T265
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQP10A2N2B02T1M00-01/T265 Details Description
Related parts for LQP10A2N2B02T1M00-01/T265
CIR BRKR THRM 1.5A 250VAC 48VDC datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 5.0MM 3POS PCB datasheet.pdf
EMITTER IR 890NM 100MA TO-46 datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 167MHZ 100TQFP datasheet.pdf
KIT DEV CAP9 W/1.8V MEMORY CARD datasheet.pdf
RED LED THRU 5X300MM0.05MM DIA. datasheet.pdf
CONN HDR 42POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf
BERGSTIK II SNGL RA datasheet.pdf
CONN RCPT CRIMP 3.3MM 10POS datasheet.pdf