Murata Electronics North America LQP10A3N9B00T1M00-01
LQP10A3N9B00T1M00-01 picture photo
Mfg. Part Number
LQP10A3N9B00T1M00-01
Datasheet Download
LQP10A3N9B00T1M00-01.pdf
Availability of LQP10A3N9B00T1M00-01
QUANTITY
LQP10A3N9B00T1M00-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP10A3N9B00T1M00-01
Internal Part NumberEIS-LQP10A3N9B00T1M00-01
Delivery TimeIn stock, ship LQP10A3N9B00T1M00-01 today.
SeriesLQP10A3N9B00
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type04023N9
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP10A3N9B00T1M00-01
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQP10A3N9B00T1M00-01 Details Description
Related parts for LQP10A3N9B00T1M00-01
CONN SOCKET 44 PIN 2MM CRIMP datasheet.pdf
CONN SOCKET PC CONTACT KIT GOLD datasheet.pdf
SERVO DRIVE 5KW 230V G5 SERIES datasheet.pdf
RES 12.4K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 75PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf
IC FPGA SOC 90K LUTS 484FBGA datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 12POS SKT datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V datasheet.pdf
FO C/A LC GRN LC 50/125 GRN datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 4PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf