Murata Electronics North America LQP15MN1N8C00D
LQP15MN1N8C00D picture photo
Mfg. Part Number
LQP15MN1N8C00D
Datasheet Download
LQP15MN1N8C00D.pdf
Availability of LQP15MN1N8C00D
QUANTITY
LQP15MN1N8C00D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP15MN1N8C00D
Internal Part NumberEIS-LQP15MN1N8C00D
Delivery TimeIn stock, ship LQP15MN1N8C00D today.
SeriesLQP15MN1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP15MN1N8C00D
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQP15MN, LQP15MN1N8C00D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQP15MN1N8C00D Details Description
Related parts for LQP15MN1N8C00D
RES SMD 787 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CODEWHEEL 3CH 500CPR 6MM datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 36-72VIN 05VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 25V 10% 2824 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TPS65217A datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT datasheet.pdf
FIXED IND 68MH 25MA 290 OHM TH datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 80V 100MA 0603 datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 36POS HL LOW P datasheet.pdf