Murata Electronics North America LQP21MN33NG011
LQP21MN33NG011 picture photo
Mfg. Part Number
LQP21MN33NG011
Datasheet Download
LQP21MN33NG011.pdf
Availability of LQP21MN33NG011
QUANTITY
LQP21MN33NG011 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQP21MN33NG011
Internal Part NumberEIS-LQP21MN33NG011
Delivery TimeIn stock, ship LQP21MN33NG011 today.
SeriesLQP21MN3
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQP21MN33NG011
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQP21MN, LQP21MN33NG011 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQP21MN33NG011 Details Description
Related parts for LQP21MN33NG011
RES SMD 634K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CBL RIBN 5COND 0.100 GRAY 100' datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 1.8GHZ 8VSSOP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 16TSSOP datasheet.pdf
IC TIMING CTRL HUB P4 56-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 13PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 3K OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 6COND 18AWG 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 92MA 6.7 OHM TH datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
WHITE SHRINKTRAK .125" 250/BX datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT PINS datasheet.pdf