Murata Electronics North America LQS33C561K34M00-01Q050
LQS33C561K34M00-01Q050 picture photo
Mfg. Part Number
LQS33C561K34M00-01Q050
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQS33C561K34M00-01Q050.pdf
Availability of LQS33C561K34M00-01Q050
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQS33C561K34M00-01Q050 Order Process
Ship out your order
Specifications of LQS33C561K34M00-01Q050
Internal Part NumberEIS-LQS33C561K34M00-01Q050
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQS33C561K34M00-01Q050 today.
SeriesLQS33C561K34M
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQS33C561K34M00-01Q050
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
LQS33C561K34M00-01Q050 Details Description
Related parts for LQS33C561K34M00-01Q050
CONN HEADER .100 SINGL STR 1POS datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
IC DAS 12-BIT 100KSPS 28-DIP datasheet.pdf
FLEX CABLE - AFF11G/AF11/AFF11G datasheet.pdf
IC TRANSCVR TRI-ST 8BIT 20SSOP datasheet.pdf
RES SMD 267 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CABLE TIE 2PIECE 6.7" datasheet.pdf
RES 5.6 OHM 1W 5% CARBON FILM datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD datasheet.pdf