Murata Electronics North America LQW15AN10NC02D
LQW15AN10NC02D picture photo
Mfg. Part Number
LQW15AN10NC02D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15AN10NC02D.pdf
Availability of LQW15AN10NC02D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15AN10NC02D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15AN10NC02D
Internal Part NumberEIS-LQW15AN10NC02D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15AN10NC02D today.
SeriesLQW15AN1
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15AN10NC02D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15AN, LQW15AN10NC02D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15AN10NC02D Details Description
Related parts for LQW15AN10NC02D
IDC CABLE- AKR10B/AE10M/AKR10B datasheet.pdf
MOD 4 FEM HSG WITH datasheet.pdf
LED MINI PANEL IND AMB 8V 14"LD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V datasheet.pdf
RES 274K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 2.03K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf