Murata Electronics North America LQW15AN10ND02D
LQW15AN10ND02D picture photo
Mfg. Part Number
LQW15AN10ND02D
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15AN10ND02D.pdf
Availability of LQW15AN10ND02D
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15AN10ND02D Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15AN10ND02D
Internal Part NumberEIS-LQW15AN10ND02D
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15AN10ND02D today.
SeriesLQW15AN1
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15AN10ND02D
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15AN, LQW15AN10ND02D Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15AN10ND02D Details Description
Related parts for LQW15AN10ND02D
IC TRANSCEIVER 8BIT N-INV 20QSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323 datasheet.pdf
SENSOR PRESSURE datasheet.pdf
RES SMD 1.2M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V datasheet.pdf
470UF 10V 10X16 105C RAD datasheet.pdf