Murata Electronics North America LQW15AN10NH02H
LQW15AN10NH02H picture photo
Mfg. Part Number
LQW15AN10NH02H
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15AN10NH02H.pdf
Availability of LQW15AN10NH02H
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15AN10NH02H Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15AN10NH02H
Internal Part NumberEIS-LQW15AN10NH02H
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15AN10NH02H today.
SeriesLQW15AN1
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15AN10NH02H
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15AN, LQW15AN10NH02H Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15AN10NH02H Details Description
Related parts for LQW15AN10NH02H
FIXED IND 4.7UH 1.4A 60 MOHM SMD datasheet.pdf
IC FLASH 8MBIT 90NS 48TSOP datasheet.pdf
SCOTCHLOK CLEAR-CAP 22-26 CART datasheet.pdf
TRANS NPN 20V 6A SOT1061 datasheet.pdf
RES FUSE 24 OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES 48.7K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES 511K OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf