Murata Electronics North America LQW15AN30NH00K
LQW15AN30NH00K picture photo
Mfg. Part Number
LQW15AN30NH00K
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
LQW15AN30NH00K.pdf
Availability of LQW15AN30NH00K
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
LQW15AN30NH00K Order Process
Ship out your order
Specifications of LQW15AN30NH00K
Internal Part NumberEIS-LQW15AN30NH00K
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship LQW15AN30NH00K today.
SeriesLQW15AN3
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-LQW15AN30NH00K
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksLQW15AN, LQW15AN30NH00K Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
LQW15AN30NH00K Details Description
Related parts for LQW15AN30NH00K
IC INVERTER HEX TTL/LSTTL 14SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.3A 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 120K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC SRAM 72MBIT 300MHZ 165FBGA datasheet.pdf
TVS DIODE 13VWM 22.58VC SMD datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 50A RNDM PNL MNT datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf